ÚVOD

Dobrý deň výskumníci,
ako ste si už určite všimli, napriek našej doterajšej snahe, svet zachvátila panika a tak sme aj my boli nútení opustiť výskumné pracovisko.

Avšak naša práca nekončí a ani nie je možné ju odkladať, veď predsa práve na nás leží povinnosť túto krízovú situáciu vyriešiť. Keďže sa nemôžeme stretávať osobne, nezostáva nám nič iné iba riesiť jednotlivé problémy na diaľku.

Ako to teda bude fungovať?
Na stránke https://34zbor.sk/sifrovacka/ budú každý deň pribúdať nové zadania, okolo 10:34 (+- nejaké drobné)
Na získanie prístupu do nového zadania, musíte použiť ako vstupný kód riešenie toho predchodzieho.
Pre lepšiu kontrolu našich výsledkov, po získaní prístupu k novému zadaniu nezabudnite pod ním zanechať komentár a až potom sa pustiť do jeho riešenia.
Druhy úloh sa budú meniť, rovnako tak ich obtiažnosť.
//Príklad, vyriešite úlohu číslo 01, vložíte kód do úlohy 02 a dostanete sa tak dnu, necháte tam komentár napríklad „GUSTO a CESNAK tu boli prví“ a čakáte do ďalšieho dňa kedy sa v úlohe 02 objaví ďalšie zadanie, to vyriešite a dostanete sa do úlohy 03, tam zanecháte komentár atď.//

Zároveň to prebieha ako súťaž, buď súťažíte samy alebo vo dvojici s niekým. Platí že prvá skupina čo zanechá komentár získava 3b, druhá 2b, a všetci ostatní 1b. Prosíme vás aby ste nepodvádzali tak, že si budete hovoriť odpovede keď nie ste spolu v tíme, avšak zabrániť vám v tom nemôžeme, je to na každého cti.
Prvé tri miesta dostanú hmotnú odmenu, aktivita prebieha do najbližšej družinovky

Dôležitá poznámka!!! Všetky odpovede je treba uvádzať v tvare VELKYCH PISMEN BEZ DIAKRITIKY

Vstupný kód na prvú úlohu je KAPORJEKRAL

Napíšte komentár

*

captcha *